Викривлення хребта (сколіоз) | Spinex

Хірургія хребта

Деформації (викривлення) хребта

Викривлення хребта (сколіоз)

Хребет по своїй природі має певні вигини. Вони забезпечують амортизацію та гармонійний розподіл маси тіла. Завдяки цим вигинам створюється постава та забезпечується здорова хода.

Проблеми починаються, коли природні вигини надмірно збільшуються чи  зменшуються (кіфози, лордози).

Наприклад, при надмірному збільшенні природньої кіфотичної кривизни в грудному відділі хребта розвивається сутула осанка. При подальшому прогресуванні кіфотичної деформації хребет ще більше згинається  вперед – вага тіла переноситься допереду, що робить ходу неможливою без допомоги палички чи милиць, формується горб.

Зміни хребта з віком
Кіфотичне викривлення хребта.

При зменшенні природних вигинів спина стає більш пласкою, розвивається «синдром пласкої спини». Будь які зміни в гармонійному розподілі маси тіла, порушення балансу хребта та  зміщення центру ваги вкрай негативно впливають на стан кістково-м’язової системи.

Значно збільшується навантаження на суглоби та кістки, що  призводить до розвитку больового синдрому, порушується хода, погіршується якість життя.

Особливе місце у викривленнях хребта займає сколіоз. Це формування вигинів хребта у праву чи ліву сторону – там де їх по природі не повинно бути. Причини виникнення таких викривлень різні, як і різні вікові групи  в яких це може трапитись. Існують сколіози дитячі, підліткові, також вони не рідкість у дорослому та похилому віці.  Частіше такі викривлення виникають у дівчат та жінок, що створює неабияку косметичну проблему. Є окрема група сколіозів, що розвиваються внаслідок  захворювань нервової та м’язової систем. Всі сколіози різні. Одні ледь помітні, інші на стільки виражені, що викликають стиснення легень та серця. Тому і способи лікування таких викривлень є різні.

Сколіотичне викривлення хребта.

Консультація досвідченого спеціаліста медичного центру SPINEX допоможе людині з проблемою викривлення хребта  дізнатись про всі можливі сучасні методи лікування. При деформаціях, що невпинно прогресують та значно обмежують нормальне існування людини часто єдиним виходом є хірургічне лікування.  В клініці SPINEX взято на озброєння новітні світові методики лікування сколіозів. Враховуючи, що такі викривлення хребта розвиваються не один рік або десятки років, обов’язковим є підготовчий передопераційний курс реабілітації. Під час такого курсу людина навчається життю вже з «рівним» хребтом.

Сама операція направлення на відновлення природної форми хребта та недопущення розвитку викривлень у майбутньому. Це досягається встановленням спеціальних імплантів, які «тримають» хребет у правильному положенні.

Новітні світові методики, що запроваджені у медичному центрі SPINEX  направленні на максимально ранню активізацію та реабілітацію людей після операцій на хребті .

Вже в день операції, ще перебуваючи в палаті післяопераційного відновлення, з нашими пацієнтами починають займатись реабілітологи. Вони контролюють весь процес підняття з ліжка, допомагають правильно сідати. Поступово руховий режим розширюється і заняття проходять вже у реабілітаційному залі,що знадиться у тому самому корпусі.

Сколіоз чи кіфоз – це не вирок. Сучасна медицина не стоїть на місці. Вже розроблені та відпрацьовані ефективні та безпечні способи відновлення природної форми хребта.

Основна запорука успіху це своєчасне звернення. 

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля