Епідуральна блокада | Spinex

Хірургія хребта

Епідуральна блокада

Епідуральна блокада

Малоінвазивне хірургічне лікування болю

Малоінвазивне хірургічне лікування носить амбулаторний характер. Сучасна апаратура дозволяє з високою точністю діагностувати причину болю, визначивши її джерело і «маршрут». Лікар під візуальним контролем рентгенологічної чи ультразвукової апаратури, за допомогою спеціальних інструментів, без розрізу, маніпулює поблизу нервових утворень, точно обробляючи мінімально обмежений обсяг тканин, які є джерелом захворювання.

Центр володіє усіма технологічними можливостями, сучасною апаратурою та методиками для малоінвазивного хірургічного лікування широкого спектру захворювань.

Що таке епідуральна стероїдна ін’єкція?

Епідуральна ін’єкція.

Епідуральна стероїдна ін’єкція – є методом для зняття болю від стенозу хребтового каналу або грижі міжхребцевого диску, що тисне на нервові корінці та викликає біль в нозі та спині, порушення чутливості та рухів у ногах. Відносно невелика кількість кортикостероїду (гормонального препарату) разом з місцевим анестетиком вводиться в епідуральний простір (потенційний простір усередині хребтового каналу) навколо спинномозкових нервів. Протизапальні ефекти кортикостероїдів відповідають за полегшення болю.


Епідуральна ін’єкція при міжхребцевій грижі.

Кому потрібна стероїдна епідуральна ін’єкція?

Епідуральна ін’єкція допомагає пацієнтам, із грижами міжхребцевих дисків, дегенеративно-дистрофічними захворюваннями хребта, стенозом хребтового каналу та люмбоішиалгіями (болі в попереку та нижніх кінцівках). Це вважається невід’ємною, та найбільш ефективною частиною хірургічного малоінвазивного лікування захворювань хребта.

Які ризики і ускладнення?

Це безпечна маніпуляція. Але, як і будь-яка інвазивна маніпуляція, вона несе в собі невеликий ризик можливих ускладнень. У нашому Центрі для точного позиціонування голки, під час проведення ін’єкції, використовується ренген-навігація (С-дуга), тому ризики блокади зведені до мінімуму. В нашому центрі ми застосовуємо сучасні техніки та обладнання Європейського рівня від провідних виробників, лікарі-нейрохірурги регулярно проходять стажування у провідних клініках Європи з приводу лікування даної патології. Діагностика та лікування проводиться по протоколах Європейської асоціації нейрохірургічних товариств.

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля