Контрактура Дюпюітрена | Spinex

Хірургія нервів / Мікрохірургія кисті

Контрактура Дюпюітрена

Контрактура Дюпюітрена

Під шкірою долоні здорової людини розташована тонка система сполучнотканинних тяжів, які переходять на пальці та забезпечують фіксацію кисті при хапальних рухах. Система цих тяжів називається долонний апоневроз. В наслідок певних причин, частіше за все генетичної схильності, над мізинцем та безіменним пальцями долонний апоневроз значно потовщується – виникає контрактура Дюпюітрена. В зв’язку з цим наступає стійке згинання пальців, яке в значній мірі обмежує працездатність та повсякденну життєдіяльність хворої людини. Зустрічається частіше у чоловіків старших 40 років. Перші прояви захворювання можна фіксувати якщо у хворої людини немає можливості покласти кисть долонею до низу на рівну поверхню.

Діагностується контрактура Дюпюітрена виключно за клінічними даними, тому вкрай важливо відразу при перших проявах захворювання звернутись до кваліфікованих лікарів.

При початкових проявах контрактури Дюпюітрена можливе консервативне лікування, в більш застарілих стадіях необхідне хірургічне втручання, яке направлене на видалення тяжів, що в свою чергу відновлює втрачену функцію кисті. Відразу після операції, згинальне положення пальців зникає та людна починає повноцінно користуватись рукою! Також реабілітологи медичного центру Spinex індивідуально підбирають вправи для покращення рухів в пальцях, тому ми забезпечуємо всі етапи лікування та реабілітації хворих з контрактурою Дюпюітрена!

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля