Нейромодуляція – невралгія | Spinex

Хірургія хребта

Нейромодуляція – невралгія

Нейромодуляція – невралгія

Радіочастотна нейромодуляція при постгерпетичній міжреберній невралгії

Захворювання нервової системи внаслідок наявності вірусу герпесу простого типу в організмі людини та ураженням периферичних нервів. Займає 3 місце по частоті нейропатичних больових синдромів після болю у нижній частині спини та діабетичній нейропатії. Механізм розвитку даного захворювання до кінця не з’ясований, але точно відомо, що ушкодження нерва спричинено порушенням взаємодії механізмів контроля збудливості нервової системи.

Лікування

Лікувальна тактика включає в себе прийом противірусних препаратів (ацикловір) та спрямованих на лікування нейропатичного механізму болю (габапентин, прегабалін).

Проте, часто на фоні прийому препаратів гострий біль переходить у хронічний та у пацієнтів з’являється нестерпний пекучий інтенсивний біль в ділянці обличчя, шиї, кінцівок, тулуба, який не знімається прийомом знеболюючих препаратів. В даній ситуації показана радіочастотна нейромодуляція ураженого нервового корінця (трійчастого нерву, міжреберного нерву, шийного корінця, тощо).

Дана маніпуляція виконується в умовах операційної під рентгенологічним чи ультразвуковим контролем під місцевою анестезією. Полягає у встановлення спеціальної голки в місці розташування ураженого нерву та проведення спеціального електрода, який під дією високоімпульсних радіочастот та температурою 42 ͦ С виключає больовий ланцюг в ураженому нерві. Після Ви позбавитесь болю на тривалий час або назавжди.

В нашому центрі ми застосовуємо сучасні техніки та обладнання Європейського рівня від провідних виробників, лікарі-нейрохірурги регулярно проходять стажування у провідних клініках Європи з приводу лікування даної патології. Діагностика та лікування проводиться по протоколах Європейської асоціації нейрохірургічних товариств.

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля