Перелом хребта | Spinex

Хірургія хребта

Перелом хребта

Перелом хребта

Всім відомо, що хребет має виключно важливе значення у роботі всього організму. І  ушкодження будь-якої з його частин вкрай негативно відображається на організмі вцілому.  
Особливо небезпечними є переломи одного або декількох хребців. Такі пошкодження порушують одну з найважливіших задач хребта – опори та підтримки для всього організму.

Нерідко ушкодження хребців супроводжуються стисненням або пошкодження спинного мозку та нервів. Такі травми призводять до розвитку слабкості та зникненню можливості рухати руками чи ногами.

Вибуховий перелом хребця

Причин переломів хребта є декілька. Це може бути травма внаслідок падіння, внаслідок ДТП, пірнання чи заняття спортом.
Є також категорія переломів які трапляються без травми, просто під час виконання  звичайних повсякденних справ. Це відбувається за рахунок того , що сам хребець  втрачає кісткову тканину, і стає слабким, не витримуючи, навіть, ваги тіла. Причиною ослаблення опорної функції хребця часто є остеопороз (зниження вмісту кальцію в кістка), різноманітні пухлинні ураження та запальні процеси.

Переломи хребців на фоні остеопорозу.

Чітке визначення характеру та причини перелому хребця є вирішальним для обрання правильного методу лікування.

Не всі переломи хребта потребують оперативного лікування. Частина з них загоюється самостійно, а при деяких достатньо малоінвазивного введення кісткового цементу в ушкоджений хребець без розрізу шкіри.

Зображено заповнені кістковим цементом зламані хребці.

Але , все ж таки, існують ускладнені переломи хребців , які вимагають більш складного та відкритого хірургічного втручання із встановленням стабілізуючих імплантів.

Всі ці методи направлені на відновлення правильної стабільної форми хребта, звільнення затиснутих нервових структур, забезпечення можливості людини сидіти, ходити та проводити реабілітацію.

Зображено встановлену фіксуючу систему з приводу перелому хребця. (вигляд збоку).
Фіксуюча система (вигляд зверху).
Фіксуюча система з приводу перелому хребця. (вигляд збоку).
Фіксуюча система (вигляд зверху).

Увага!!! Вкрай небезпечно займатись самолікування перелому хребта – це може призвести до незворотніх трагічних наслідків.

Під час консультації в медичному центрі SPINEX наші лікарі допоможуть Вам визначитись з природою та різноманітними методами лікування того чи іншого перелому. Реабілітолог надасть і свої поради.

Новітні методики відновлення, що запроваджені у медичному центрі SPINEX  направленні на максимально ранню активізацію та реабілітацію людей після операцій на хребті .

Вже в день операції, ще перебуваючи в палаті післяопераційного відновлення, з нашими пацієнтами починають займатись реабілітологи. Вони контролюють весь процес підняття з ліжка, допомагають правильно сідати. Сідати дозволяється на наступний день після операції! Заняття з реабілітологом продовжуються вже у спортивно-лікувальному залі, що знаходиться  в тому ж приміщенні.

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля