Пухлини хребців | Spinex

Хірургія хребта

Пухлини хребців

Пухлини хребців

Будь яке пухлинне ураження в організмі – це не проста ситуація. Тим більше, якщо пухлина знаходиться у хребті чи поруч з ним.

Хребет можуть уражувати як доброякісні так і злоякісні пухлини. Розташування також може  бути різним: у тканинах поруч з хребтом, у самому хребці, у хребтовому каналі, чи у декількох зонах одночасно. Прояви доволі різноманітні. Це і прості болі у спині, і болі у руці чи нозі, але ,часом, доходить до розвитку слабкості та відсутності рухів у кінцівках. 
Звичайно вчасність звернення до лікаря важлива при усіх захворюваннях, але у випадку з пухлинними ураженнями хребта це відіграє одну з вирішальних ролей. Часто такі ураження поєднуються з ураженням інших органів та систем. Тому своєчасне виявлення проблеми дарує більше шансів на повне одужання.
У випадку виявлення пухлини хребта майже завжди виникає необхідність проведення того чи іншого оперативного втручання.
Зазвичай процес лікування починається з уточнення типу пухлини. Для цього, малоінвазивним методом виконується пункційна біопсія (активне посилання) пухлини, під час якої проводиться забір шматочка пухлини для подальшого дослідження. Після отримання результатів про тип утворення розробляється подальший план лікування.    

Схематично зображено пухлинне ураження одного з хребців із стисненням спинного мозку та високим ризиком перелому.

Основною проблемою та загрозою, що несуть пухлинні ураження  хребта – це виникнення ризику переломів хребців, розвиток вираженого болю, стиснення спинного мозку та нервів. Тому всі операції направлені на стабілізацію хребта та звільнення нервових структур.

Зображено заповнений кістковим цементом хребець.

Арсенал сучасних оперативних методик дуже широкий. Доволі розповсюдженим методом є введення спеціального кісткового цементу в уражений пухлиною хребець без розрізу шкіри. Така методика має дуже високу ефективність.

Зображено комбінацію різноманітних методів хірургічного лікування пухлин хребта: виконано заміну ураженого хребця, введено кістковий цемент та встановлено фіксуючі імпланти.

У тих випадках коли має місце руйнування хребця, після видалення пухлини здійснюється постановка фіксуючих імплантів для забезпечення можливості людині сидіти та ходити. Нерідко виникає необхідність виконувати повну заміну ураженої частини хребта штучними титановими хребцями.  

Весь спектр операцій з приводу пухлин хребта виконується спеціалістами медичного центру SPINEX. Але яку саме операцію потрібно робити у тому чи іншому випадку краще обговорити під час консультації з нашими лікарями.
Світові методики, що запроваджені у медичному центрі SPINEX направленні на максимально ранню активізацію та реабілітацію людей після операцій на хребті .
Вже в день операції, ще перебуваючи в палаті післяопераційного відновлення, з нашими пацієнтами починають займатись реабілітологи. Вони контролюють весь процес підняття з ліжка, допомагають правильно сідати. Поступово руховий режим розширюється і заняття проходять вже у реабілітаційному залі, що знадиться у тому самому корпусі.

Пухлина хребта – це не вирок. Сучасна медицина не стоїть на місці. На сьогоднішній день операції, які раніше вважались неможливими, виконуються щодня.  

Основна запорука успіху це своєчасне звернення. 

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля