Трансфорамінарна блокада | Spinex

Хірургія хребта

Трансфорамінарна блокада

Трансфорамінарна блокада

Малоінвазивне хірургічне лікування болю

Малоінвазивне хірургічне лікування носить амбулаторний характер. Сучасна апаратура дозволяє з високою точністю діагностувати причину болю, визначивши її джерело і «маршрут». Лікар під візуальним контролем рентгенологічної чи ультразвукової апаратури, за допомогою спеціальних інструментів, без розрізу, маніпулює поблизу нервових утворень, точно обробляючи мінімально обмежений обсяг тканин, які є джерелом захворювання.

Центр володіє всіма технологічними можливостями, сучасною апаратурою та методиками для малоінвазивного хірургічного лікування широкого спектру захворювань.

Трансфорамінальна ін’єкція

Що таке трансфорамінальна стероїдна ін’єкція?

Трансфорамінальна стероїдна ін’єкція – є методом для зняття болю від грижі міжхребцевого диску, яка розташовується більше назовні, що тисне на нервові корінці та викликає біль в нозі та спині, порушення функцій (порушення ходи, порушення чутливості та рухів у ногах, і т.д). Відносно невелика кількість кортикостероїду, разом з місцевим анестетиком вводиться в епідуральний простір навколо нервового корінця, в місці де має місце стиснення грижею міжхребцевого диску. Протизапальні ефекти кортикостероїдів відповідають за полегшення болю. Даний вид втручання виконується під рентген-навігацією (С-дуга), на рентген-прозорому столі, що дає можливість максимально точно підійти до місця компресії нервового корінця та зробити ін’єкцію максимально ефективною.

Кому потрібна трансфорамінальна ін’єкція?

Трансфорамінальна ін’єкція допомагає пацієнтам, із грижами міжхребцевого диска, що мають бічну локалізацію, дегенеративно-дистрофічними захворюваннями хребта, стенозом хребтового каналу та люмбоішиалгіями (болі в попереку та нижніх кінцівках).

Які ризики і ускладнення?

Це безпечна маніпуляція. Але, як і будь-яка інвазивна маніпуляція, вона несе в собі невеликий ризик можливих ускладнень. У нашому Центрі для точного позиціонування голки, під час проведення ін’єкції, використовується ренген-навігація (С-дуга), тому ризики блокади зведені до мінімуму.

В нашому центрі ми застосовуємо сучасні техніки та обладнання Європейського рівня від провідних виробників, лікарі-нейрохірурги регулярно проходять стажування у провідних клініках Європи з приводу лікування даної патології. Діагностика та лікування проводиться по протоколах Європейської асоціації нейрохірургічних товариств.

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля