🧬РЕГЕНЕРАТИВНА МЕДИЦИНА – Spinex

Актуальні новини

🧬РЕГЕНЕРАТИВНА МЕДИЦИНА

💉СТОВБУРОВІ КЛІТИНИ


Людський організм являється саморегульованою системою та побудованою так, щоб при необхідності він міг самостійно ♻️відновитися. В деякий випадках, внаслідок специфічності місця 💢травми, важкості травми або зниження відновних можливостей пов’язане з віком, ваше тіло може не справитися з отриманим пошкодженням.

Одним із напрямків регенеративної медицини є використання стовбурових клітин.

Джерелом для отримання стовбурових клітин в організмі дорослої людини може виступати кістковий мозок або жирова тканина.

 • 1️⃣В першому випадку це – окрім клітин попередників також отримуємо остропрорегенаторні клітини, які в комплексі активують відновні процеси в ушкоджених тканинах тіла та виступають у якості основного джерела нових здорових клітин
 • 2️⃣В другому випадку ми отримуємо стромально-васкулярну фракцію яка представляє собою стовбурові клітини з оточуючою їх клітинною нішою, які посилюють регенераторні можливості та сприяють найкращому відновленю.

ℹ️Для більш детальної інформації за цими напрямками звертайтесь до лікаря ортопеда-травматолога в медичному центрі Spinex.

💢Відновлення після травми – це складний біологічний процес, який проходить в декілька стадій, що послідовно змінюють одна одну. Більшість білків, що впливають на процеси загоєння, виділяються з дрібних клітин крові, які називаються тромбоцитами

☝️В нашій клініці ми використовуємо передові технології, а саме Arthrex Angel System. Вагомою перевагою даної системи є те, що в порівнянні зі звичайними системами, Arthrex Angel System дає концентрацію клітин в 18 разів більше, ніж при використанні звичайних центрифуг. Таке збільшення відбувається завдяки унікальній технології 3ST (технологія 3-х сенсорів).

❓Що таке збагачена тромбоцитами плазма (PRP)?

Збагачена тромбоцитами плазма – концентрація тромбоцитів та факторів росту, отриманих з невеликої кількості власної крові чи кісткового мозку. Висока концентрація факторів росту збільшу активність основних функцій клітин.

💉Як відбувається процес отримання PRP?

Для отримання PRP лікар бере у пацієнта невелику кулькість крові або кісткового мозку. За допомогою спеціальних контейнерів кров або кістковий мозок поміщають в центрифугу, де відбувається виділеня тромбоцитів та інших факторів росту з цільної крові. Зазвичай весь процес приготування PRP займає меньше 30хв

👉Наскільки ця процедура безпечна?

При PRP терапії використовується власний природній потенціал для лікування. Побічні дії при застосуванні методу PRP дуже рідкіснi.☝️На відміну від звичайної центрифуги (за допомогою якої проводиться операція) вам достатньо зробити лише одну процедуру, замість звичайних 5

PRP-терапія рекомендована, при наступних захворюваннях:

 • Деформуючий остеоартроз суглобів 1-3 стадії
 • Гостра травма суглобів та м язів
 • Наслідки перенесених травм, в тому числі спортивних
 • Реабілітаційний період після травм
 • Хибні суглоби
 • П’яткова шпора
 • Лікоть (тенісиста) – лікування епіконділіта
 • При надмірному фізичному навантаженні (спорт, важка фізична праця)
 • Аваскулярний асептичний некроз кісток, що утворюють суглоби
 • Тендопатії різного генезу

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля